Zarejestruj  |  Zaloguj  |  Pomoc  |  Płatności         Twój Koszyk 0 produktów  |  0 pln     Przechowalnia: 0

Regulamin świadczenia usług B2B/B2C www.big.elblag.pl

Regulamin świadczenia usług B2B/B2C www.big.elblag.pl

 

§ 1

www.big.elblag.pl jest sklepem internetowym, którego właścicielem jest BIG spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Elblągu przy ul. Żuławskiej 15, 82-300 Elbląg. Regulamin określa zasady zawierana transakcji w sklepie www.big.elblag.pl.

 

§ 2

www.big.elblag.pl jest platformą internetową , za pośrednictwem której zarejestrowani użytkownicy i firmy mogą zamawiać produkty oferowane przez hurtownię.

 

§ 3

 1. Dokonywanie zakupów za pośrednictwem www.big.elblag.pl wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika.
 2. Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Forefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.

§ 4

 1. Aby złożyć zamówienie, należy zarejestrować się na stronie sklepu (http://www.big.elblag.pl/?body=register) i wypełnić wskazany na tej stronie formularz.
 2. Zamówienie dokonywane jest przez wybór właściwej pozycji towarowej, wybór liczby sztuk i kliknięcie znaku „kupuję”. Po potwierdzeniu wyboru, Użytkownik przenoszony jest na stronę wyboru sposobu płatności i sposobu odbioru zamówienia.
 3. Odbiór zamówienia może być dokonany osobiście w siedzibie BIG sp. Z o.o. bez dodatkowej opłaty.
 4. Zamówienie może być także dostarczone na adres wskazany przez Zamawiającego za odpowiednią opłatą wskazaną w cenniku dostawy. Wybór formy odbioru następuje po skompletowaniu zamówienia.
 5. Po złożeniu zamówienia Zamawiający otrzyma mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. 

§ 5

 1. Zamawiający - konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od dnia dostarczenia przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 
 2. W takim przypadku Zamawiający – konsument zobowiązany jest odesłać dostarczone zamówienie w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w ramach zwykłego zarządu rzeczą sprzedaną a www.big.elblag.pl zwraca na rachunek bankowy Zamawiającego – konsumenta, należność za zwrócone zamówienie.

§ 6

 1. W przypadku, gdy okaże się, że dostarczony towar jest niezgodny z zamówieniem, Zamawiającemu przysługuje prawo do wymiany towaru na zamówiony bądź nowy.
 2. Odesłanie zamówionego towaru następuje na rachunek www.big.elblag.pl, który pokrywa związane z tym koszty.
 3. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni. W przypadku uwzględnienia reklamacji, Zamawiającemu wysyłany jest nowy egzemplarz niezgodnego z zamówieniem. W przypadku, gdy reklamacja nie zostanie uwzględniona, www.big.elblag.pl zareklamowany towar odsyła na własny koszt.
 4. W sytuacji braku Zamówionego a niewadliwego towaru, www.big.elblag.pl informuje o tym Zamawiającego mailem bądź telefonicznie. Wedle wyboru Zamawiającego – uiszczona należność jest zwracana na jego rachunek bankowy, albo wysyłany jest inny towar, o tej samej cenie, wybrany przez Zamawiającego. Koszty przesyłek ponosi www.big.elblag.pl.

 © 2013 Sklep Internetowy BIG ELBLĄG  |  Wszelkie prawa zastrzeżone.